Алерголог

Лікар — алерголог дитячий
Моначін Ганна Василівна
Моначін Ганна Василівна – лікар — алерголог дитячий, який надає кваліфіковану допомогу пацієнтам, організм яких відрізняється патологічною сприйнятливістю до речовин-алергенів різної природи. До цих алергенів відносяться пилок рослин, холодовий фактор, шерсть тварин, пил, деякі харчові продукти, побутова хімія, косметичні засоби, окремі ліки, а також речовини, що виділяються при укусах комах і т. д.

Консультація алерголога проводиться пацієнтам, у яких при контакті з алергенами спостерігаються сльозотеча, чхання, утруднене дихання, задишка, кашель, виділення з носа, свербіж і печіння шкіри, почервоніння і набряклість. Також консультація алерголога рекомендується при наявності сезонного риніту, кон’юнктивіту, свербіння в очах, які з’являються після початку цвітіння певних рослин.

Дитячий лікар-алерголог спеціалізується на лікуванні полінозу, атопічного дерматиту, кропив’янки, набряку Квінке, алергічних реакцій на харчові продукти, лікарські препарати, косметичні засоби для догляду, шерсть тварин, пилок рослин, пил. Також фахівець бере участь в лікуванні бронхіальної астми. Для діагностики алерголог проводить огляд ураженої ділянки, призначає скаріфікаційні, аплікаційні тести. Після закінчення гострої фази виконуються провокаційні проби.

Прийом у алерголога починається з опитування клінічних симптомів, огляду патологічних вогнищ шкірних покривів, проведення аускультації, пальпації для визначення ступеня ураження. Для подальшої діагностики лікар-алерголог призначає лабораторні аналізи, інструментальне обстеження, дослідження функцій зовнішнього дихання (спірометрія, пікфлуометрія), провокаційні тестування. Для отримання повної картини стану лікар-алерголог призначає клінічний, біохімічний аналіз крові, аллергенспеціфічні аналізи.

Для лікування аллергопатологии хворому даються рекомендації щодо усунення потенційно небезпечних алергенів. З урахуванням результатів діагностики коригується харчовий раціон пацієнта, проводиться заміна деяких ліків на їх аналоги. Для зняття симптоматики призначається медикаментозна терапія (антигістамінні засоби у вигляді таблетованої форми, крапель для очей, спрею для носа, мазей, а також підбір глюкокортикостероїдів при необхідності).
Прийом лікаря-алерголога проводиться в каб. №23 МДП №3. При собі необхідно мати медичну карту дитини.

На базі поліклініки відкрита «Школа атопії», головна мета якої – інформування батьків про причини сухості шкіри, атопічного дерматиту у дітей, тактику лікування і профілактики захворювання. Надалі передбачається адаптація кожної лекції по сезону, пори року щоб теми, які розглядаються, були максимально інформативними, актуальними і корисними. Навчання проводиться в міській дитячій поліклініці №3 кожну третю суботу місяця з 10.00 до 11.00. Батьки зможуть відвідувати лекції фахівців, що допоможе поліпшити якість життя дітей з цим захворюванням.

If a

The research paper writer will be happy to affordable-papers.net do this because the client is the one that determines the type of the report.

professor will be teaching an whole class within an essay subject, he or she could provide certain instructions on how to write that specific essay.